Treeningute jälgimine

Klubi Sportkoer sai loodud eesmärgiga soodustada Eesti koeraspordi arengut ja lähtuvalt sellest eesmärgist kujundame ka oma tegevust – korraldame Juuniorikarika võistlust, et lastel ja noortel oleks võimalik siseneda koeraspordi maailma ja tunnetada sellega haakuvat; samuti Jäljehundi võistlust, mis võimaldab algajatel jäljekoertel ja nende omanikel end katsetada.

Meie klubis toimuvad stabiilselt jälje, kuulekuse ja kaitse treeningud ning sellest lähtuvalt tekkis veel üks uus idee. Kuivõrd enamus meie klubi juures treenijaid teeb seda eesmärgiga sportida, siis pakume huvilistele võimalust iganädalaselt meie treeninguid jälgida. Treeningute jälgimine annab võimaluse lähemalt näha, kuidas sportkoeri süsteemselt ette valmistatakse, millist rolli mängivad tervikus erinevad detailid ja kuidas need omavahel seotud on. Treeningute jälgimine annab kindlasti värskeid mõtteid nii enda koera koolitamiseks kui koolitajale teiste juhendamiseks.

Anname teada, et pakume võimalust käia stabiilselt vaatamas meie kuulekuse- ja kaitsetreeninguid ning olla nö ”asja sees”.

Kuulekusetreeningud: võtaksime treeninguid jälgima 2-3 huvilist,
- kes saavad eelinformatsiooni treeninguaegadest, mis võimaldaks neil oma aega planeerida;
- kellele seletatakse lahti treeningute käigus toimuv;
- kes saaksid osaleda arutelus ja esitada küsimusi nii treeningu ajal kui hiljem (meili või telefoni teel).

Kaitsetreeningud: võtaksime enda juurde õppima 1-2 huvilist, kes soovivad proovida varrukamehe ametit,
- kes saavad eelinformatsiooni treeninguaegadest, mis võimaldaks neil oma aega planeerida;
- kellele seletatakse lahti treeningute käigus toimuv;
- kes saaksid osaleda arutelus ja esitada küsimusi nii treeningu ajal kui hiljem (meili või telefoni teel);
- kes edaspidi saaks võimaluse juhendaja juuresolekul ka ise järk-järgult kaitsetreeninguid läbi viia.

Huvilised, kes soovivad treeninguid jälgida ja ülaltoodud viisil protsessis osaleda, võiksid endast teada anda meilile aivo.oblikas@bestmark.ee või mari.ojarand@gmail.com. Treeningute jälgimine on huvilistele tasuta ega tekita mingeid muid kohustusi. Pakume seda võimalust, kuna usume, et see annaks inimestele huvitava kogemuse.